اخبار, مقالات

یخچال فریزر Family Hub

 

این یخچال فریزر سامسونگ با قابلیت تشخیص صدا هم امکان برقراری ارتباط با محیط آشپزخانه و هم تمام دنیای اطراف را برای کاربر فراهم میکند.

یک قابلیت شگفت انگیز یخچال فریزر Family Hub این است که کاربران میتوانند از طریق دستیار صوتی تنظیمات اجاق گاز را انجام دهند و یا حتی با اوبر (Uber) ارتباط برقرار کنند. دستیار صوتی Bixby در این یخچال اطلاعات مربوط را از طریق صفحه نمایش یخچال به کاربر ارایه میدهد.

وقتی که اعضای خانواده، مشغول آماده کردن غذا هستند و یا به هر نحو دیگری در آشپزخانه، سرگرم هستند تنها با کمک یک پیام صوتی میتوانند درخواست یک دستور غذایی یا گزارش وضعیت آب و هوا را صادر کنند یا اقلام دیگر را به فهرست خرید اضافه کنند و یا موسیقی خاصی را نمایش دهند یا مواد غذایی داخل یخچال را مشاهده کنند.

 

یکی دیگر از ویژگی های جالب این یخچال امکان خرید  از فروشگاه با صفحه لمسی است. یخچال فریزر Family Hub حتی کنترل سایر دستگاه های هوشمند را در اختیار کاربران خود قرار داده است.کمپانی سازنده این محصول یعنی سامسونگ در سال 2017 بروزرسانی ای برای سیستم عامل این یخچال ارایه داد که به تمام اعضای خانواده این امکان را می دهد که حساب کاربری خاص خود را ایجاد کنند.

اخیرا نیز قابلیت دستیار صوتی Bixby برای سری سوم یخچال فریزر Family Hub ارایه شد که با اکوسیستم Smart Things ادغام شده بود.

این محصول هم اکنون در امریکا عرضه شده است. مدل استیل ضد زنگ آن 5600 دلار( 19 میلیون و 600 هزار تومان) بوده و رنگ مشکی این یخچال 6000 دلار(21 میلیون تومان) قیمت گذاری شده است. یخچال Family Hub سامسونگ، در مقایسه با یخچال های گران قیمت دارای امکانات فوق العاده ای مثل سیستم پخش کننده موسیقی ، سیستم پیش بینی آب و هوا و یا تقویم هوشمند می باشند. در قسمت بالایی این نمایشگر سه دوربین وجود دارد که می توان تصاویر محتویات درونی یخچال را از طریق آن دید و آنها را به گوشی ارسال نمود. اخیرا تبلیغات تلویزیونی این یخچال نیز از رسانه های خارجی پخش شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *