اخبار, مقالات

مایکروویو هوشمند جنرال الکتریک

شرکت های الجی و سامسونگ یخچال ها را به عنوان هاب مرکزی آشپزخانه انتخاب کرده اند در حالی که جنرال الکتریک مایکروویو را محصول مناسب تری برای این منظور می داند و بر این اساس مایکروویو جدیدی به نام Kitchen Hub رونمایی کرد .

در طراحی این مایکروویو جنرال الکتریک نمایشگر 27 اینچی مجهز به سیستم عامل اندروید وجود دارد که از طریق آن می توان فعالیت هایی نظیر استفاده از اپلیکیشن نتفلیکس یا کنترل وسایل هوشمند خانه را انجام داد . در واقع تمام قابلیت های موجود در تبلت اندروید در این نمایشگر 27 اینچی وجود دارد . همچنین نمایشگر مذکور  از گوگل اسیستنت بهره می برد که امکان ارائه ی دستورهای صوتی را ممکن می سازد.

از دیگر قابلیت های Kitchen Hub وجود سه دوربین در داخل و جلو بالای ظرف غذا می باشد .این دستگاه با استفاده از بینایی کامپیوتری مواد اولیه را شناسایی و دستور پخت مناسب را پیشنهاد می دهد .اجاق هوشمند جنرال الکتریک علاوه بر پیشنهاد دستور پخت غذا کاربر را در مراحل آماده سازی هدایت می کند .علاوه براین  این دستگاه به دیگر لوازم جنرال الکتریک متصل می شود و پیشنهادها و فعالیت هایش بسته به مرحله پخت غذا تغییر میکند .همچنین کاربر با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی و دوربین داخلی می تواند تمام مراحل پخت را کنترل کند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *